Planlama & Proje

Planlama, proje sürecinin ilk aşamasını oluşturan en önemli yönetim fonksiyonudur ve planlama tüm proje fonksiyonlarının yönetimini kapsar.

Diğer iş aşamalarının başarısı, her şeyden önce iyi bir planlamaya bağlıdır. İşlerin gittikçe büyüyerek daha karmaşık bir yapıya ulaşması, hızla değişen ekonomik koşullar ve gelişen teknoloji, günümüzde planlamanın önemini artırmaktadır.

Planlama ve Projelendirme sürecinde; Autocad, Revit, Corel Draw, Solidworks vb. Cad programlarının yanı sıra ofis programlarıyla da detaylı analiz, koordinasyon ve teknik çizimler elde etmekteyiz.

Planlama ve Projelendirme süreci, aşağıda yer alan bazı aşamalardan geçmektedir. Bu aşamaların sonucunda, bir sonraki adım olan Modelleme ve Sunum’un temelleri de atılmış olur.

İhtiyaçların Saptanması

Olanakların Araştırılması

Seçeneklerin Belirlenmesi

En Uygun Seçeneğin Belirlenmesi

Plan Hedeflerinin Saptanması

Sizin İçin En İyisi

Birçok insanla çalıştınız. Birçok problemler çözdünüz. Bazen çok zorlandığınız anlar oldu. Bazen tek başınıza tüm bu işlerin altından nasıl kalkacağınızı düşündünüz. Bazen sabahları yatağınızdan kalkamadınız. Bazen siz hiç yatağa yatamadınız. Çok yoruldunuz. Artık dinlenin.

Merak etmeyin;
Sizlerle uzun ve huzurlu bir yolculuk için en iyisini planlıyoruz.