Üretim

Planlaması yapılan proje ve içerdiği ürünlerle ilgili, üretim departmanları ve makine koordinasyonlarını da içeren, planlama ve projelendirme aşamasında hazırlanan plana sadık kalınarak üretim aşaması başlatılır.

Üretim aşaması proje ürünlerine göre aşağıdaki departmanlar arasında gerçekleştirilir. Bu departmanlar ve kullanılan makineler proje ürünlerini, endüstriyel birer ürün haline getirecek ve montaj/teslimat için hazırlayacaktır.

Dijital Baskı

Günlük 3000 m² dijital baskı kapasitesine ulaşabilen bu departmanda, parkurumuza eklenen Swissqprint Nyala 2 UV baskı makinesi ve Zünd kesim makinesi ile birlikte, kalın materyallerin üzerine yapılan baskılarla seri üretim yapabiliyoruz. Aynı zamanda, farklı kalınlıklardaki ve çeşitli materyallere baskı ve kesim imkanı ile birlikte, endüstriyel ürün anlamında, sınırsız seçenek sunabiliyoruz.

Aplikasyon

Baskılı ürünlerin yüzeye uygulanması, paketlenmesi vb. işlemler bu departman aracılığıyla yapılmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu laminasyon makineleri ve folyo kesim (plotter) makineleri ile bu tarz ürün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aynı zamanda, in-door / outdoor alanlarında yüzey uygulanması, araç uygulamaları, vitrin uygulamaları gibi hafif işçilik gerektiren uygulamalar bu departmanda yapılmaktadır.

Demirhane

Bu departmanda bulunan seri üretim demir ebatlama makineleriyle birlikte, ışıklı veya ışıksız panolar, standlar, totemler vb. ürünlerin oluşturulması için gerekli olan demir iskeletlerin ve ayakların üretimi sağlanır.

Elektrik & Elektronik

Bu departmanda, yapılacak olan ışıklı ürünler için gerekli elektrik tesisatları yapılır. Ayrıca IoT sistemli ürünlerle ilgili gerekli programlama ve donanım entegresi sağlanır.

Kesim & Ebatlama

Bu departmanda, CNC ve ebatlama makineleri ile pano, stand, totem ön yüzleri gibi sert materyallerin kesimleri sağlanır. Kalıp, kutu harf, yaprak harf vb. çeşitli pano yüzeyi ürünlerin kesimleri bu bölümde icra edilmektedir.

Plastik İşleme

CNC makinelerinden çıkan plastik ürünlerin; büküm, kenar oluşturma, vakum vb. işlemleri yapılır. Departman geneli büküm ve kenar oluşturma işlemleri insan gücüyle yapılsa da, bünyemizde bulunan vakum, kalıp şekillendirme gibi makinelerle seri üretim pano imalatları bu departmanda gerçekleştirilir.

Toplama

Diğer üretim departmanlarında oluşturulan de-monte ürünler, bu departman aracılığıyla montaj veya teslimat için uygun hale getirilir.

Zamanlamasıyla Etkileyici

Zaman; Yerine konması, geri döndürülmesi, yenilenmesi, depolanması, satın alınması mümkün olmayan bir kaynaktır. Yapılacak her iş için bir zaman gereklidir. Ancak bu zamanın sabrınızı sınamaması gereklidir. Başarı; zamanı en etkili biçimde kullanabilmekten geçmektedir.

Merak etmeyin;
Etkili bir görsel şöleni, sizler için en hızlı şekilde üretiyoruz.