KURUMSAL

Değerli İş Ortaklarımız;

Açıkhava reklamcılığı sektöründe on yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz. Bahçelievler’de 7000 m² alanda üretim yapıyoruz. Outdoor çalışmaları başta olmak üzere; araç giydirme, totem, bilboard ve ışıklı tabelaya kadar pek çok alanda üretim gerçekleştiriyoruz. Tüm yurt çapında zincir mağazalar, özel tasarım, seri imalat ve uygulama konularında hizmet veriyoruz. Firmaların müşterileri ile karşılama yüzü için ne gerekiyorsa onu üretiyoruz. Şöyle düşünün; bir caddeye çıktığınızda o cadde üzerindeki dükkanların, iş yerlerinin ya da özel alanların hatta yönlendirme tabelalarının hepsi size bir mesaj vermek için oradalar. İşte Avrupa Endüstriyel Reklam en iyi, en etkili ve en doğru mesajı verebilmek için müşterilerine hizmet etmektedir.

Reklamcılık sektöründe iki konu çok önemlidir. Bunlardan biri fikir yaratıcılığı, diğeri ise teknolojidir. İlk konuda kendi ekibimize çok güveniyoruz. Tasarım bölümündeki uzman personelimiz, yeni fikirlerle müşterilerin daha farklı düşünmeleri için çalışıyorlar. Diğer konu olan teknolojiyi ele aldığımızda çok hızla gelişen ve yenilenen bir unsurla karşı karşıya kalıyoruz. Bunun iki türlü yansıması oluyor. İyi bir teknolojiye sahipseniz üretim maliyetlerinizi çok rahat düşürebiliyorsunuz. Bu da müşterilerinize rekabet avantajı olarak olumlu yansıyor. İkincisi ise tasarımlarda daha kaliteli ürünler üretirken farklılıklar yaratabiliyorsunuz. Avrupa Endüstriyel Reklam bu iki konuda düzenli yatırımlar yapıyor. Özellikle makine parkurumuzu son teknolojiyle yeniliyor ve genişletiyoruz. Hali hazırda, indoor ve outdoor alanlarında, su bazlı, latex boyalı, doğayla dost, koku yapmayan ve UV sistemli dijital baskı makineleri ile hizmet veriyoruz. Ayrıca sanayii alanında, cnc router kesim, alüminyum ebatlama, pleksiglass kalıp işeme makineleri ile endüstriyel ürünler üretiyoruz.

Sistemimiz, servislerimiz ile paralel olarak tam bir uyum halinde seyrediyor. Proje aşamasından, anahtar teslimine kadar olan süreçte, müşterilerimizin doğru bilgiyi alabilmesi için online servisler kullanıyoruz. Bizlerle çalışmaya başladığınız andan itibaren, tek bir sistem üzerinden siparişlerinizi geçebilir, projelerin aşamalarını inceleyebilir, teslimatlarla ilgili bilgileri sıcağı sıcağına takip edebilir, hatta proje ürünleriyle bu sistem üzerinden etkileşime geçebilirsiniz. Kendimize ait mobil uygulamamız ve buna entegre, projelerimizde kullandığımız IOT sistemleriyle satın aldığınız ürünlerle ve bizlerle her an, her dakika iletişimde kalabilirsiniz.

Avrupa Endüstriyel Reklam, Türkiye’de ilk defa bu sektörde uygulanan IOT ve CRM sistemleriyle birlikte sizleri sektördeki ayrıcalıklar dünyasına dahil edecektir.

ISO 9001 Kalite Yönetimi;

  • Kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi;

  • Kuruluşların çevresel etkilerin önceliğini tespit ederek bu etkileri yönetmeleri ve kontrol etmeleri konusunda kaynak niteliğindedir.


ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi;

  • Karlılık, gelirler ve müşteri tatminini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarımlanmış bir iş standardıdır.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi;

  • Kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

Avrupa Endüstriyel Reklam 2006’dan beri değerli müşterilerine katma değer oluşturacak ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Deneyimli ve tecrübeli 100’ü aşkın personeli ile 7000 m²’lik modern fabrikamızda üretmekte olduğumuz iç ve dış mekan reklam ürünleriyle müşterilerimize en uygun, en kaliteli, en hızlı hizmeti vermeye devam etmekteyiz. İstanbul Bahçelievler’de kurduğumuz yeni üretim tesisi ile bilgi, eğitim, teknoloji, insan sağlığı ve çevre bilinciyle yatırım yapmayı temel prensip olarak değerlendirerek, politikamız gereği olarak üretim ekipmanları ve makine parkımızla üretimlerimize yeni bir boyut kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Reklamın her alanında hizmet veren Avrupa ailesi olarak reklamverenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamaktayız.