SERVİSLER


Planlama, proje sürecinin ilk aşamasını oluşturan en önemli yönetim fonksiyonudur ve planlama tüm proje fonksiyonlarının yönetimini kapsar.
Diğer iş aşamalarının başarısı, her şeyden önce iyi bir planlamaya bağlıdır. İşlerin gittikçe büyüyerek daha karmaşık bir yapıya ulaşması, hızla değişen ekonomik koşullar ve gelişen teknoloji, günümüzde planlamanın önemini artırmaktadır.

Planlama ve Projelendirme sürecinde; Autocad, Revit, Corel Draw, Solidworks vb. Cad programlarının yanı sıra ofis programlarıyla da detaylı analiz, koordinasyon ve teknik çizimler elde etmekteyiz.
Planlama ve Projelendirme süreci, aşağıda yer alan bazı aşamalardan geçmektedir. Bu aşamaların sonucunda, bir sonraki adım olan Modelleme ve Sunum’un temelleri de atılmış olur.

İhtiyaçların Saptanması
Olanakların Araştırılması
Seçeneklerin Belirlenmesi
En Uygun Seçeneğin Belirlenmesi
Plan Hedeflerinin Saptanması

Sizin İçin En İyisi

Birçok insanla çalıştınız. Birçok problemler çözdünüz. Bazen çok zorlandığınız anlar oldu. Bazen tek başınıza tüm bu işlerin altından nasıl kalkacağınızı düşündünüz. Bazen sabahları yatağınızdan kalkamadınız. Bazen siz hiç yatağa yatamadınız. Çok yoruldunuz. Artık dinlenin.
Merak etmeyin;
Sizlerle uzun ve huzurlu bir yolculuk için en iyisini planlıyoruz.

Bu aşamada planlaması yapılan ve proje aşaması tamamlanan işle ilgili görsel sunum, modelleme ya da maket seçeneklerinden biri veya bir kaçıyla ilgili düzenlemeler yapılır. Bütçelendirmeden önceki görsel onay aşaması bu süreçle gerçekleştirilir.

Modelleme ve Sunum sürecinde; 3dsmax, Maya, Photoshop gibi elektronik ortam modelleme programlarının yanı sıra, ihtiyaca göre 3d printer’lardan ya da dijital baskılardan faydalanılır. Elektronik ortamda ya da yazılı olarak onayı alınan iş ile ilgili bir sonraki aşama olan bütçelendirmeye geçilir.

Bir Adım Öncesi

Ne istediğinizi bilmelisiniz, en azından neyi istemediğinizi bilmelisiniz. Başarıya ve hedeflere ulaşmak için çaba sarf etmek gerekir. Çaba sarf etmek için de deneme cesareti gerekir. İnsanlar çoğu zaman başarısızlığa uğrarım korkusuyla denemekten alıkoyarlar kendilerini. Bu korku sonucunda, oldukları yeri kabullenir ve hayallerinden uzak yaşarlar.
Merak etmeyin;
Hayallerinize ulaşmanız için sizlere en iyisini sunuyoruz.


Bu aşamada, tüm teknik özellikleri ve sunum dosyaları çıkarılan projeyle ilgili, öncelikle maliyet analizi yapılır. Kullanılacak iş gücü, ham madde, montaj veya teslimat maliyetleri, garanti ve servis yükümlülükleri gibi gider oluştabilecek tüm aşamalar bu analizde etkin bir rol oynayacaktır.

Maliyet analizi yapılan projeyle ilgili, şirketimizin yıllık hedeflerine uygun olarak, doğru orantıda belirlediği kar marjı maliyete eklenerek bütçeleme işlemi sonuçlandırılır. Bu aşama sonunda, üretimle ilgili işlemler başlamadan önce son müşteri onayı alınır. Onaylanan proje 4. aşama olan Üretim Süreci’nde görülecektir.

Tatlı Bir Esinti

Hayallerinizin gerçeğe ulaşmasındaki belki de en büyük engeldir maliyet. Yıl sonu yaklaşırken dolan bütçe kotaları, yaptığınız onca hesaplar, ihtiyaçlar… Belki de bu yüzdendir hiç imkansızı isteyememek, hayallerinizi zorlamadan, standartlar havuzunda onlarca rakip ile birlikte yüzmek.
Merak etmeyin;
İmkansızı gerçekleştirmeniz için, sizlere en uygun olanını hesaplıyoruz.

Planlaması yapılan proje ve içerdiği ürünlerle ilgili, üretim departmanları ve makine koordinasyonlarını da içeren, planlama ve projelendirme aşamasında hazırlanan plana sadık kalınarak üretim aşaması başlatılır.

Üretim aşaması proje ürünlerine göre aşağıdaki departmanlar arasında gerçekleştirilir. Bu departmanlar ve kullanılan makineler proje ürünlerini, endüstriyel birer ürün haline getirecek ve montaj/teslimat için hazırlayacaktır.

Dijital Baskı
Günlük 3000 m² dijital baskı kapasitesine ulaşabilen bu departmanda, parkurumuza eklenen Swissqprint Nyala 2 UV baskı makinesi ve Zünd kesim makinesi ile birlikte, kalın materyallerin üzerine yapılan baskılarla seri üretim yapabiliyoruz. Aynı zamanda, farklı kalınlıklardaki ve çeşitli materyallere baskı ve kesim imkanı ile birlikte, endüstriyel ürün anlamında, sınırsız seçenek sunabiliyoruz.

Aplikasyon
Baskılı ürünlerin yüzeye uygulanması, paketlenmesi vb. işlemler bu departman aracılığıyla yapılmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu laminasyon makineleri ve folyo kesim (plotter) makineleri ile bu tarz ürün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aynı zamanda, in-door / outdoor alanlarında yüzey uygulanması, araç uygulamaları, vitrin uygulamaları gibi hafif işçilik gerektiren uygulamalar bu departmanda yapılmaktadır.

Demirhane
Bu departmanda bulunan seri üretim demir ebatlama makineleriyle birlikte, ışıklı veya ışıksız panolar, standlar, totemler vb. ürünlerin oluşturulması için gerekli olan demir iskeletlerin ve ayakların üretimi sağlanır.

Elektrik & Elektronik
Bu departmanda, yapılacak olan ışıklı ürünler için gerekli elektrik tesisatları yapılır. Ayrıca IoT sistemli ürünlerle ilgili gerekli programlama ve donanım entegresi sağlanır.

Kesim & Ebatlama
Bu departmanda, CNC ve ebatlama makineleri ile pano, stand, totem ön yüzleri gibi sert materyallerin kesimleri sağlanır. Kalıp, kutu harf, yaprak harf vb. çeşitli pano yüzeyi ürünlerin kesimleri bu bölümde icra edilmektedir.

Plastik İşleme
CNC makinelerinden çıkan plastik ürünlerin; büküm, kenar oluşturma, vakum vb. işlemleri yapılır. Departman geneli büküm ve kenar oluşturma işlemleri insan gücüyle yapılsa da, bünyemizde bulunan vakum, kalıp şekillendirme gibi makinelerle seri üretim pano imalatları bu departmanda gerçekleştirilir.

Toplama
Diğer üretim departmanlarında oluşturulan de-monte ürünler, bu departman aracılığıyla montaj veya teslimat için uygun hale getirilir.

Zamanlamasıyla Etkileyici

Zaman; Yerine konması, geri döndürülmesi, yenilenmesi, depolanması, satın alınması mümkün olmayan bir kaynaktır. Yapılacak her iş için bir zaman gereklidir. Ancak bu zamanın sabrınızı sınamaması gereklidir. Başarı; zamanı en etkili biçimde kullanabilmekten geçmektedir.
Merak etmeyin;
Etkili bir görsel şöleni, sizler için en hızlı şekilde üretiyoruz.

Üretim aşaması tamamlanan proje ürünleriyle birlikte, projenin gerçekleştirilmesi için son aşama olan montaj aşamasına geçilir. Planlama safhasının, ihtiyaçların belirlenmesi alt başlığında keşfi yapılan alana uygun araçlar ve ekipmanlarla birlikte proje montajı gerçekleştirilir.

Bu aşamada görevlendirilen personellerin, iş güvenliği, ilkyardım vb. konularda eğitimli ve sertifikalı olması birinci önceliğimizdir. Çoklu montajlar veya teslimatlarda uygun güzergah belirlenip, en kısa sürede projenin teslim edilmesi sağlanır.

Hayalleriniz Gerçekleşti

Her şey bu içerikte gezinmek kadar kolay olsaydı değil mi? Soyut olanı somutlaştırmak için bir çok aşama katedilmesi gerekiyor. Yollar uzun, engebeli, tehlikeli.
Merak etmeyin;
Hayallerinizin gerçeğe ulaşması için, sizlere en kolay yolu vaad ediyoruz.

Projede üretilen her endüstriyel ürün için 2 yıl, belirli koşullarda garanti kapsamı işletilir. Özellikle IoT sistemli ürünlerde arıza tespitleri anlık olarak sistemimize bildirilir ve 24 saat içinde geribildirim yapılır. IoT sistemi olmayan ürünlerde de müşteri talebine göre gerekli onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirilecektir.

Kullanım ömrü dolan ürünlerle ilgili, çevresel bir kriz oluşmaması adına, sistemimizde topladığımız bilgilerimizi sizlere ileterek, gerekli bakımlar için hatırlatmalar yapar, imha edilecek ürünler için gerekli müdahaleleri gerçekleştiririz.

Her şey Bitmedi

Hiç kimse, hiçbir şey kusursuz değildir. Hata oranını minimuma indirmek için çalışırken, satış sonrası desteğimizi sizlerden asla çekmiyoruz. Sizleri hiç bir zaman unutmuyoruz; sizi anlamayan, sizle empati kurmayan, markanızı benimsemeyen üreticilerin aksine.
Merak edin;
Sizi dinleyen, anlayan, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştiren Avrupa Endüstriyel Reklam ile çalışmak nasıl bir duygu?