Bizi Takip Edin:

Sektörün en iyi, en uygun ve en çeşitli tabela üreticisiyiz!
Uygun Çözümlü Tabela Hizmetleri
Ücretsiz Keşif ve Teklif
Çatı Tabelası
Previous
Next

Tabelacı, Kutu Harf, Paslanmaz Çelik Tabela, Foreks Tabela, Kutu Harf, Kutu Harf Tabela, AVM Tabelası, Fener Tabela, Eczane Tabelası, Market Tabelası, Yönlendirme Tabelası,  Işıklı Tabela, Totem Tabela çözümlerini sağlamaktayız. En uygun tabela çözümleri ile en çok tercih edilen Tabela, Endüstriyel Reklam  şirketiyiz. Tüm ürünlere bakmak isterseniz ürünler sayfasına, özel projelerimizi görmek isterseniz projeler sayfasına referansları görmek isterseniz referans sayfalarını inceleyebilirsiniz. 

Uygun fiyatlı tabela çözümleri için dilerseniz 05343139698 nolu telefondan hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Tabela Çeşitlerinin başında kompozit tabela, cephe tabelası, bayi tabelası, otel tabelası, cafe tabelası, mağaza tabelası, hastane tabelası, market tabelası, paslanmaz tabela, avm tabelası gibi tabela çeşitleri yer almaktadır.

ÇATI TABELASI, FOREKS TABELA, REKLAM TABELA, MARKET TABELASI, KOMPOZİT TABELA, HASTANE TABELASI, FOREKS TABELA, PASLANMAZ TABELA, AVM TABELASI

Referanslarımız

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ!

hızlı çözüm
Hızlı Çözüm

Sahip olduğumuz son teknoloji makine
parkurumuz ve deneyimli ekibimiz
sayesinde, işlerinizi en kısa sürede
teslim ediyoruz.

yaratıcı
Yaratıcı

Avrupa Endüstriyel Reklam olarak, hayal
ettiklerinizi tasarıma, tasarımı ürüne
dönüştürüyoruz. Sınırsız endüstriyel
ürün seçeneği ile, size hitap eden en uygun
ürünü bulmak çocuk oyuncağı…

düşük maliyet
Düşük Maliyet

İhtiyaç duyduğunuz bütün endüstriyel
reklam ürünlerinde uzman kadromuz ve
yüksek iş hacmimizle düşük maliyet
garantisi sunuyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Ücretsiz keşif ve teklif için hemen iletişime geçin! Hem en uygun hem de en kaliteli tabelalara sahip olma fırsatını kaçırmayın.

  Kişisel verileriniz,KVKK Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Kullanıcı Sözleşmesi'ni, Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Tabela Nedir

  Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabela‘nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

  Firma İçin Tabela ve Reklam Neden Önemlidir ?

  Reklamlar ticari akışın adeta değişmez bir parçası durumuna gelmişlerdir. Buna karşılık reklamın talep yaratarak ve var olan talebi arttırarak üretim artışına neden olduğu, ve bunun bir sonucu olarak da istihdamın ve refah düzeyinin yükselmesine, diğer bir sonucu olarak birim maliyetlerini düşürerek ve rekabet ortamını canlandırarak fiyat indirimlerine yol açtığı, yeniliklerin çoğalmasına, ürün türlerinin artmasına, kalitenin yükselmesine katkıda bulunduğu, tüketicilere çeşitli alternatifler arasından seçim yapma olanağı verdiği, bilgilendirici ve eğlendirici olduğu da bir gerçektir. Reklamın Vazgeçilmez bir satış ve markalaşma aracı olduğunu düşünürsek, Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak belli eden unsurun sizin dış tanıtımızdan geçtiğini kurumsal kimliğiniz ortaya koyan öncelikli ürünlerin tabelalar olduğunu kabul etmeliyiz. firmamız bu konuda günümüz teknolojisinin sunmuş olduğu bütün imkanları kullanarak kurumsallaşma ve markalaşma yolunda sizi en üst düzeye çıkarmak için bütün ürün yelpazesini hizmetinize sunarak bu konuda rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarmıştır.

  Açık Hava Reklamı Ne Demektir ?

  Açık hava reklamcılığı, insanların mekan dışında aktif olması sebebiyle reklamları açık havadaki alanlara taşıyan bir reklamcılık türüdür. Yaygın olarak kullanılan bir reklam yöntemi olarak birçok avantajı vardır.

  Başlıcaları; Tabela, Billboard, Duba ve Bayraklar gibi.

  Dijital baskı nedir?

  Dijital baskı, dijital tabanlı görüntüleri doğrudan çeşitli ortam alt tabakalarına yazdırma işlemidir. Ofset baskıdan farklı olarak baskı plakasına gerek yoktur. PDF'ler veya masaüstü yayın dosyaları gibi dijital dosyalar, kağıda, fotoğraf kağıdına, tuval, kumaş, sentetik, kart stoğu ve diğer alt tabakalara baskı yapmak için doğrudan dijital baskı makinesine gönderilebilir. Dijital baskının avantajlarından biri değişken veri kabiliyetidir. Her parça benzersiz bir koda ihtiyaç duyduğunda dijital baskı tek yoldur.

  Dijital baskı ne kadar süre solmaya karşı dayanıklıdır?

  Dijital baskı, kullanım yeri, hava şartlarına maruz kalma şekline göre farklı dayanıklılık süreleri göstermekle beraber, 1 yıldan önce solma yapmaz.
  Fazla güneş, yağmur, kar yağışına maruz kalması durumunda bu süre biraz kısalabilir. İç mekan kullanımında bu süre oldukça uzundur.

  İstanbul Tabela, Bakırköy Tabela, Merter Tabela, Güngören Tabela, Bahçelievler Tabela, Esenyurt Tabela, Beylikdüzü Tabela, Silivri Tabela, Şişli Tabela, Beşiktaş Tabela, Levent  Tabela, Gaziosmanpaşa Tabela, Gebze Tabela, Reklam Tabela, Endüstriyel Tabela, Zeytinburnu Tabela, Bağcılar Tabela, Esenler Tabela, Kocaeli Tabela, Tekirdağ Tabela, Edirne Tabela, Kırklareli Tabela, Çerkezköy Tabela, En İyi Tabelacı, Tabela Çeşitleri, Tabelacı, En uygun tabela, Tabela çözümleri, Tabela seçenekleri, Tabela hesapla, Tabela maliyeti, Tabela modelleri, Tabela Fiyatları, Tabela için ara, Tabelacı, Hazır Tabela, En yakın tabelacı, Tabela Sanat, Garantili Tabela, Ücretsiz Tabela, Kadıköy tabela, bostancı tabela, maltepe tabela, kartal tabela, tuzla tabela, izmit tabela, ümraniye tabela, üsküdar tabela